Eglo 97719 - LED Iluminat oglindă baie SIDERNO LED/16W/230V lungime
De la 405 RONîn magazinele online 2
Oferte recomandate
Luminam.ro
În stocLivrare gratuită60 zile de returnat
Către e-shop
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
TipAplică/Iluminat pentru oglindă
LocBaie
FuncțieTehnologie LED
Grad de protecție ipIP44
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei16 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei16 W
Echivalent cu un bec convențional120 W
Temperatură de culoare4000 K
Flux luminos total1700 lm
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Perioadă de garanție60 luni
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat16 W