
LED spot încastrat 20W 230V 3000/4000/6400K Ø16,5 cm negru
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampa LUGAR poate fi instalată într-un sistem pe șine.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 25 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Puterea de intrare a sursei | 25 W |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Tip de bec | AR111 |
| Soclu | GU10 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 25 W |
| Series | CIRCUIT 1 Track light |
| Producător | Milagro |

Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 12V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stoc
Aplicat, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip halogen
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc