




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Datorită tehnologiei LED, economisiți până la 80% din costurile cu energia.Folosind telecomanda, puteți crea efectul unui cer înstelat, setând culoarea luminii albe de la nuanțe calde la nuanțe reci.Corp de iluminat poate fi dimat continuu cu ajutorul telecomenzii.Telecomanda este inclusă în pachet.Datorită funcțiilor corpului de iluminat de tavan, veți obține cu ușurință o atmosferă confortabilă și romantică.
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 48 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 48 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 248 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Flux luminos total | 3600 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 48 W |
| Formă | Rotund |
| Series | VELA Milagro, TOKYO Milagro, MEGAN Milagro |
| Producător | Milagro |


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc

Din metal, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc