Recomandăm
Pahare pentru Latté Macchiato Tescoma 300 ml, 2 buc.
45,99 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 45,99 RON
- 20.02.2026 - 45,99 RON
- 13.02.2026 - 55,99 RON
- 10.02.2026 - 52,49 RON
- 02.02.2026 - 62,49 RON
- 25.09.2025 - 57,49 RON
- 24.09.2025 - 50,49 RON
- 17.09.2025 - 52,49 RON
- 10.09.2025 - 54,99 RON
- 04.08.2025 - 56,99 RON
- 02.08.2025 - 56,49 RON
- 01.07.2025 - 55,49 RON
- 09.05.2025 - 54,99 RON
- 04.05.2025 - 53,99 RON
- 18.04.2025 - 49,49 RON
- 08.04.2025 - 48,99 RON
- 07.04.2025 - 44,99 RON
Descrierea produsului
Pahar pentru cafea Latté Machiato marca Tescoma. Fabricat din sticlă dură, potrivită pentru folosirea în cuptoarele cu microunde , în frigider și mașina de spălat vase. Garanția 5 ani. Livrăm în set de 2 bucăți.
Specificații
| Seturi | Da |
|---|---|
| Tip | Pentru cafea |
| Material | Sticlă |
| Motiv | Personalizate |
| Dimensiuni | Medii (250-400 ml) |
| Culoare | Alb |
| Cuptor cu microunde | Da |
| Greutate | 0,35 kg |
| Maşina de spălat | Da |
| Număr de piese într-un set | 2 buc. |
| Volum | 300 ml |
| Producător | Tescoma |








