
Bandă LED de exterior FLEX 5m LED/29W/230V IP44 Ledvance
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Ledvance pe care îl avem în stoc la prețul de 263.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 230V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Loc | Baie/Grădină și alei |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Stil | Altele |
| Număr de becuri | 1 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tensiune | 230 V |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1000 lm |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 19 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | FLEX Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită