

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produsul oferă funcția SceneSwitch, care vă permite să comutați, folosind un întrerupător obișnuit de perete, între 3 setări de culoare albă caldă (2.200 K, 2.500 K și 2.700 K) fără să fie nevoie să instalați un variator de tensiune. Spotul este realizat din metal durabil. Capetele sunt mobile și pot fi rotite după nevoi. Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 4,5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 2200-2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 860 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 37 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,5 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Series | BUKKO Philips |
| Producător | Philips |

Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, din metal
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, orientabil, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
În stil rustic
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită