
Rabalux 71046 - Plafonieră LED dimabilă DETTORA LED/18W/230V + telecomandă
Control de la distanță, rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 190.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Metal, Plastic |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 170 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 2500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | FUEVA 5 Eglo |
| Producător | Eglo |

Control de la distanță, rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, lăţime
În stocLivrare gratuită



Din metal, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită