
Lampă de masă LED RGB dimabilă tactilă LED/18W/230V + USB
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 239,9 RON
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 239,9 RON
- 25.05.2026 - 239,9 RON
- 20.11.2025 - 187,9 RON
- 20.09.2025 - 175,82 RON
- 24.07.2024 - 235,9 RON
- 15.01.2024 - 236 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lampă de birou LED cu funcție de lampă de noapte. Lampă economică, care economisește până la 80% din energie. Utilizează 60 de diode LED. Posibilitatea de a seta temperatura de culoare a luminii prin control tactil. Prin intermediul panoului tactil se poate ajusta intensitatea iluminării (3 intensități). Braț flexibil și mobil. Dimmer de noapte cu o gamă variabilă de până la 256 de culori, care are un buton de pornire separat. Pe partea laterală a lampii se află un USB de 6W, care poate fi folosit pentru încărcarea dispozitivelor mobile. Adaptorul de alimentare cu cablu este inclus în pachet.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Tip | Lampă de masă |
| Loc | Cameră de lucru/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Temperatură de culoare | 2700-9000 K |
| Flux luminos total | 470 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 35000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Tip de fișă de curent | C/USB |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Metodă de conectare | USB/Pentru priză |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Series | TABLE LAMPS Platinet |
| Producător | Platinet |
Produse similare


Lampă LED RGB de masă dimabilă reîncărcabilă LED/5W/5V 2400 mAh
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
LED RGB Lampă de masă dimmabilă LED/7W/230V roz
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
LED RGB Lampă de masă dimmabilă LED/7W/230V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08987L 30W/230V argintiu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED RGB dimabilă de masă FRANCO LED/2W/5V 3000K Rabalux 76019
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Globo 58445W - Lampă de birou LED RGBW dimabilă GERALDO LED/5W/230V + LED/2W
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Veioza/Lampa de masa decorativa Modish negru/verde
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ABRUZZO 1xE14/7W/230V alamă/verde Argon 8108
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă 1xE27/60W/230V 45 cm verde/aurie
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Eglo 99024 - Lampă de masă LED RGB reglabilă BRIAGLIA-C LED/15W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Halo Design 800803 - Lampă de birou reîncărcabilă HYGGE cu intensitate reglabilă, LED 3W/4000 mAh, IP54, negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă PRIME ByRydens 4002680-6512 - 1xE27/5W/230V, negru/auriu
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă cu port USB Orion LA 4-1205/1 LUDWIG 1xE27/40W/230V alb
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Lucide 05540/01/33 FARRIS 1xE27/25W/230V verde
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă cu port USB Orion LA 4-1205/1 LUDWIG 1xE27/40W/230V alb/auriu
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ONLI CARAMBOLA 1xE14/6W/230V albastră
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
Lampă de masă auriu/alamă cu abajur din in negru 35 cm - Parte
În stocLivrare gratuită
Set de 2 lămpi de masă retro albastru mineral reîncărcabile IP44 - Granny
De birou, cu întrerupător, în stil retro
În stoc
Aplica cu raft din bambus si abajur din tesatura in, Andes natur/ albastru
Din lemn, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă PANAGRIA LED/12W/230V Eglo 900492
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ARANZOLA 1xE27/40W/230V Eglo 900134
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă LED dimabilă de masă Globo 21008S LUNKI LED/2,5W/3,7V 2700/4000/6500K negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă MIMI 1xE27/10W/230V albastru
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ARDEN 1xE27/60W/230V d. 20 cm mov/aurie
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă 1xE27/60W/230V 45 cm verde/aurie
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
SET 2x lampă LED RGBIC dimabilă de masă Brilo LED/12W/230V 3000-6500K Wi-Fi Tuya
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Searchlight EU93101EM - Lampă de masă ELEGANT 1xE27/60W/230V, verde
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă de masă Solight WO65 LED/10W/5V 3000/4000/5000K
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Brilagi NUBILA WOOD 1xE27/25W/230V stejar/albastru închis
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocLivrare gratuită
Lampă LED reîncărcabilă dimabilă de masă Retlux LED/3W/1800 mAh albastru închis
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă modernă bronz cu marmură albă - Marissa
În stil modern, cu întrerupător
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aigostar - Bandă LED solară dimabilă, 20 W, 3,2 V, 20 m, 6500 K, IP65, cu telecomandă
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Dalber 54602 - Lustr copii LITTLE LION 1xE27/15W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită