Epuizat
Tocător din lemn Orion, cu mâner, 28 x 11,5 cm
Dimensiuni 11×28 cm
9,99 RON
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 9,99 RON
- 10.02.2026 - 9,99 RON
- 07.02.2026 - 14,49 RON
- 06.01.2026 - 24,49 RON
- 08.10.2025 - 23,99 RON
- 01.10.2025 - 24,99 RON
- 30.09.2025 - 26,99 RON
- 25.07.2025 - 22,49 RON
- 09.07.2025 - 18,99 RON
- 02.07.2025 - 19,99 RON
- 25.06.2025 - 21,49 RON
- 20.06.2025 - 23,49 RON
- 09.04.2025 - 21,99 RON
- 06.09.2024 - 19,49 RON
- 23.08.2024 - 18,99 RON
Descrierea produsului
Instrumentele tradiționale din lemn natural nu ar trebui să lipsească din nicio bucătărie. Acest tocător din lemn de fag, cu mâner pentru o manipulare simplă, va fi un ajutor practic la prepararea tuturor mâncărurilor. Fabricat din lemn de fag.
Dimensiuni
| Lăţime: | 11 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 28 cm |
Specificații
| Formă | Dreaptă |
|---|---|
| Material | Lemn |
| Cu mâner | Da |
| Culoare | Bej |
| Lungime | 28 cm |
| Producător | Orion |
