27,99 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 27,99 RON
- 16.03.2026 - 27,99 RON
- 13.03.2026 - 28,99 RON
- 10.03.2026 - 26,99 RON
- 26.02.2026 - 23,99 RON
- 23.02.2026 - 26,99 RON
- 04.02.2026 - 30,49 RON
- 14.01.2026 - 32,99 RON
- 04.12.2025 - 34,49 RON
- 30.10.2025 - 33,99 RON
- 15.10.2025 - 31,49 RON
- 06.10.2025 - 34,49 RON
- 04.09.2025 - 33,99 RON
- 25.08.2025 - 33,49 RON
- 06.08.2025 - 32,49 RON
- 04.08.2025 - 33,99 RON
- 02.08.2025 - 33,49 RON
- 29.07.2025 - 32,99 RON
- 16.07.2025 - 27,99 RON
- 09.07.2025 - 30,49 RON
- 28.06.2025 - 32,99 RON
- 08.06.2025 - 32,49 RON
- 04.06.2025 - 30,49 RON
- 09.05.2025 - 32,99 RON
- 06.04.2025 - 31,99 RON
- 24.03.2025 - 29,49 RON
- 23.03.2025 - 28,99 RON
- 19.03.2025 - 26,99 RON
- 12.03.2025 - 29,49 RON
- 17.02.2025 - 31,99 RON
- 04.02.2025 - 28,99 RON
Descrierea produsului
AceaCu această formă din silicon veți putea prepara delicatese din ciocolată sub formă de inimioare. Rezistă la temperaturi mari (de la -40 °C la +220 °C), nu absoarbe gustul sau mirosul alimentelor folosite. Se poate utiliza și ca formă pentru gheață. Se livrează în două variante coloristice, fără a fi posibilă o alegere. Dimensiuni inimioare - 3 x 3 cm.
Dimensiuni
| Lăţime: | 11 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 22 cm |
Specificații
| Tip | Pentru pizza, Pentru pâine |
|---|---|
| Formă | Inimă |
| Material | Silicon |
| Lungime | 22 cm |
| Maşina de spălat | Da |
| Producător | Orion |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Confort în timpul coacerii.