










Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corpul de iluminat este dimabil cu ajutorul unei telecomenzi (inclusă în pachet).Panoul dreptunghiular are iluminare de fundal, care poate fi comutată separat.Funcția RGB.Economisire de energie.
| Puterea de intrare a sursei | 7,5 W/41 W |
|---|---|
| Temperatură de culoare | 5000 K/2700-5000 K |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 48,5 W |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/RGB |
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 41 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Echivalent cu un bec convențional | 140 W |
| Flux luminos total | 4000 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Formă | Dreptunghiular |
| Series | RECESS Leuchten Direkt |
| Producător | Leuchten Direkt |

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită




Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stoc




Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită




Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită


Cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
