

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
lungimea cablului de alimentare: 1,5 m.Montare rapidă și ușoară cu ajutorul benzilor adezive sau șuruburilor.Senzorul infraroșu integrat detectează mișcările, permițând aprinderea și stingerea corpului de iluminat.Dispune, de asemenea, de funcția de dimming continuu, care se realizează prin acoperirea senzorului de mișcare.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Tip | Corp de iluminat pentru mobilier de bucătărie |
| Loc | Bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 320 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | CORNER Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră, diametru
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
- lampă clasică
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită