
Spotlight Art Deco negru cu sticlă fumurie și lemn - Vidro
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampa cu trei spoturi Soraya în stil scandinav va deveni o piesă preferată în sufrageria, dormitorul, sala de mese sau chiar în bucătărie. Lampa metalică gri este completată de abajururi din sticlă albă, iar corpul de iluminat poate fi fixat pe tavan cu ajutorul unui suport decorativ rotund mare. Abajururile cu suprafață nervurată sunt rotunde și deschise în partea de jos. Datorită celor trei capete flexibile, această lampă cu spoturi poate ilumina perfect încăperea în toate direcțiile. Lampa Soraya poate fi utilizată cu trei becuri, fiecare cu o putere de până la 40W. Tipul soclului este E14. Pentru a crea o atmosferă intimă și primitoare în încăpere, alegeți surse de lumină alb cald pentru această lampă. Dacă preferați un efect curat și modern, folosiți becuri cu lumină albă naturală. Dimensiunile lămpii cu trei spoturi Soraya sunt următoarele: diametru 300 mm, distanță față de tavan 150 mm, diametru de instalare 250 mm. Acest model este livrat fără surse de lumină.
| Stil | Modern, Scandinav |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Gri |
| Formă | Rotund |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Cameră de lucru |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E14 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 3 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | SORAYA Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocAplicat, în stil modern, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, din lemn
În stocLivrare gratuită
Încastrat, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, din lemn
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită