
Proiector LED solar cu senzor LED/10W/5,5V IP65 1800 mAh
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător LED2 pe care îl avem în stoc la prețul de 204.64 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Freestanding, Plafoniere |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 10 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 100 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 60 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | STEP IN LED2 |
| Producător | LED2 |

De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
- montare sol, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
- montare sol, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
Livrare în peste 2 zile
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită