
Rabalux 2427 - Plafonieră LED TAMINO LED/24W/230V
Din metal, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu aspect modern.Perfect potrivită pentru camera de zi, dormitor sau camera de studiu.Garanție: 5 ani.
| Culoarea luminii | Caldă |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Cameră de lucru |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 48 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 48 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 232 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 3360 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 48 W |
| Stil | Altele |
| Series | ARCADIA Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Din metal, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Din lemn, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită