
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă LUCIA LED/60W/230V, diametru 59 cm, albă + telecomandă
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corpul de iluminat este prevăzut cu un comutator de temperatură luminoasă CCT în interior.Temperatura poate fi comutată între 3.000 K cald și 4.000 K neutru.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 60 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 270 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K/4000 K |
| Flux luminos total | 3900 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 160 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 60 W |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | MONO LED2 |
| Producător | LED2 |

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc




Din metal, din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, înălţime
În stoc

Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc
Înălţime, diametru, cu lumină neutră
În stoc
Rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Cu lumină caldă
În stoc
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc