




Dimensiuni 2×49×137 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 52% poliester 48% bumbac Partea inferioară: folie PVC Umplutură: spumă PU Dimensiune Lățime: 49 cm Lungime: 137 cm Înălțime: 2 cm Specificații Pliabil Pliere în formă de geantă cu mânere Bune proprietăți de izolare, izolează de frig și umiditate Inspirați-vă în continuare Scaun de plaja Gradina Bazine de inot Perne de exterior si pernute pentru scaune Trambuline Genti termice
| Lăţime: | 49 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 137 cm |
| Înălţime: | 2 cm |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Tip | Reglabile |
| Cu cotiere | Da |
| Pernele incluse in set | Da |
| Pliabile | Da |
| Culoare | Alb |
| Material umplutura | Spuma poliuretanica |
| Latime | 49 cm |
| Inaltime | 2 cm |
| Pliabil | Pliabil |
| Destinatie | Pentru plaja |
| Lungime | 137 cm |

Pliabil, reglabil
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din lemn, de salcâm
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din ratan natural, reglabil
În stocLivrare gratuită
Pliabil, reglabil, cu perne incluse in set
În stocLivrare gratuită
29×58×187 cm, reglabil, din ratan sintetic
Disponibil în 3 e-shop-uri

Din metal, balansoar, cu cotiere
În stocLivrare gratuită
Din metal, reglabil, cu roți
În stocLivrare gratuită
Pliabil, reglabil
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din metal, reglabil
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din lemn, de salcâm
În stoc
Pliabil, din metal, reglabil
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din metal, reglabil
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din plastic, reglabil
În stocLivrare gratuită
Pliabil, reglabil, balansoar
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din ratan natural, reglabil
În stocLivrare gratuită
Din metal, reglabil, cu baldachin
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din metal, reglabil
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din lemn, reglabil
În stocLivrare gratuită
Pliabil, reglabil, cu perne incluse in set
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din metal, reglabil
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din metal, reglabil
În stocLivrare gratuită
Pliabil, din metal, reglabil
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc