Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 457,56 RON la 564,9 RON:
Aplică LED de exterior cu senzor RIFORANO 2xLED/5W/230V IP44 Eglo 98726
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 457,56 RON până la 564,9 RON:
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 457,56 RON
- 05.05.2026 - 457,56 RON
- 20.11.2025 - 511,23 RON
- 27.05.2026 - 457,56 RON
- 05.05.2026 - 457,56 RON
- 20.11.2025 - 457,56 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Aplică cu grad de protecție IP înalt și senzor. Potrivit pentru iluminarea terasei sau scărilor de exterior. Sensibilitate la lumina ambientală: 2-300 lx. Raza de acțiune a senzorului: 6 m. Durata iluminării: între 5 secunde și 8 minute. Rază de detecție: 120°.
Specificații
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Loc | Grădină și alei/Foisor/Garaj |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 44 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1100 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | RIFORANO Eglo |
| Producător | Eglo |
Produse similare

Aplica de perete exterior, IP55, GUN AP2 BIG NERO 092317
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă exterioară de perete cu LED, negru, aluminiu turnat
Din metal
În stocLivrare gratuită
Rabalux 8118 - Aplică perete exterior PHOENIX 1xGU10/10W/230V IP54 gri
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Aplica de perete exterior moderna IP54 ARIDA
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior 2xGU10/35W/230V IP54 negru rotund
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Spot incastrabil exterior terasa/ gradina IP67 Andor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Stalp LED mic pentru iluminat exterior IP54 PORTAL
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior PHOENIX 2xGU10/10W/230V IP54 gri Rabalux 8119
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Eglo 34007 - Aplică perete exterior LED CASILDA LED/6W/230V IP44
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de exterior cu picior neagră cu sticlă cu nervuri 80 cm IP44 - Charlois
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Lampă exterior TEKSAS 1xE27/12W/230V IP44, 44 cm, antracit
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de exterior Lucide 27893/05/29 TATUM LED/5W/230V IP65 14 cm antracit
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Senzor de mișcare de exterior HF 1200W/230V IP44
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior Philips ARBOUR LED/3,8W/230V IP44
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior ARTEO 1xE27/15W/230V IP44
De perete, de 230V
În stoc
LED lampă solară de perete cu senzor SAMSUNG CHIP LED/2W/3,7V IP65 2600 mAh
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Aplică modernă de perete neagră IP44 - Joren
De perete, de 230V, din metal
În stoc
JUST LIGHT. 19260-18 - Lampă LED exterior dimabilă ABERA LED/3W/3,7V IP54
- montare sol
În stocLivrare gratuită
Lampă exterior cu 2 prize 1xG9/11W/230V IP44
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior cu senzor Telefunken 321105TF 1xE27/12W/230V IP44 negru
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior QUERK 2xGU10/35W/230V IP54 15 cm negru
De perete, de 230V
În stoc
Immax 08510L - Aplica LED de perete exterior DICE LED/6W/230V 3000K IP65
De perete, de 230V
În stoc
Aplica de perete exterior cu iluminat arhitectural IP65 LED Wald 14cm
De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior Philips ULYZO LED/12W/230V IP44
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lămpi exterioare de perete cu LED 2 buc. negru, aluminiu turnat
Din metal
În stocLivrare gratuită
Felinar inteligent de perete pentru exterior negru cu sticlă canelată, inclusiv WiFi A60 - Charlois
De perete, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplică LED de exterior LED/30W/230V 4000K IP54 negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Philips - Lampă LED reglabilă pentru exterior Hue TURACO 1xE27/8,1W/230V 40 cm IP44
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică de exterior GABBA 1xE27/40W/230V IP44 Globo 31370
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică LED solară cu senzor Brilliant MAGUA LED/4W/3,7V IP44
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Redo 90041 - Lampă încastrată exterior LED INCAS LED/2,3W/230V IP65
De 230V
În stoc
Plafonieră LED de exterior LED2 FLAT 2xLED/3W/230V antracit IP54
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită