

Dimensiuni 25×80×200 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.614 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Dimensiuni Dimensiunea saltelei: 80 x 200 cm Înălțimea: 25 cm Lățimea: 80 cm Lungimea: 200 cm Fermitatea saltelei: Medie H3, mai fermă H4, două fermități Specificații Profilare de masaj a spumei HR pe ambele părți ale saltelei asigură un efect de masaj delicat și sprijină relaxarea mușchilor Partea centrală din spumă T25 ExtraFlex cu decupaje ovale asigură aerisire și curbura naturală a coloanei 7 zone anatomice distribuie greutatea uniform și ajută la prevenirea suprasolicitării articulațiilor Două fermități diferite – mai moale H3 și mai fermă H4, după necesități, opțional prin întoarcerea saltelei Înălțime de 25 cm permite o ridicare ușoară și un confort sporit la întindere Husă detașabilă Exclusive cu Aloe vera – hipoalergenică, respirabilă și lavabilă la 40 °C Material - Spuma HR rece Elasticitate ridicată și adaptare perfectă la corp Mai flexibilă decât spuma PUR și revine imediat la forma inițială Respirabilitate ridicată, eliminare a umidității și circulație excelentă a aerului Distribuție uniformă a presiunii și sprijină poziția sănătoasă a coloanei Durată de viață mult mai lungă și respirabilitate decât alte tipuri de spumă Material - Spuma PUR Sub influența căldurii corpului se înmoaie și se adaptează formei corpului Materialul se remarcă prin elasticitate, fermitate și durată de viață lungă Reduce apariția acarienilor și mucegaiului grație respirabilității sale Sfaturi Completați salteaua cu un cadru de pat de calitate pentru a asigura circulația corespunzătoare a aerului Protectorul de saltea îi va prelungi durata de viață Întoarceți regulat salteaua – în primul an de cel puțin 4 ori, iar în anii următori de cel puțin 2 ori Aspirați regulat salteaua – menține proprietățile și igiena acesteia Culoarea spumei și cusăturile husei pot varia – niciun impact asupra funcționalității saltelei Toleranța de fabricație a saltelei este de ± 2 cm pe înălțime, lățime și lungime Salteaua este livrată în stare vidată – despachetați în termen de 24 de ore de la primire Nu folosiți imediat – salteaua poate reveni la forma inițială în 48 de ore Inspirați-vă în continuare Saltele Dormitor Saltele pliante Corpuri de iluminat pentru dormitor Accesorii pentru dormitor Paturi
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 25 cm |
| Tip | Din spumă |
|---|---|
| Umplutură | Spumă HR |
| Înălțime | Înaltă peste 21 cm |
| Protectie saltea | INCLUSIV protectie saltea |
| Dimensiuni saltea | 80 x 200 cm |
| Inaltimea saltelei | 25 cm |
| Recomandat pentru | Saltele pentru copii, Saltele pentru seniori, Saltele pentru spate cu probleme, Saltele pentru dtudenti, Saltele pentru adulti |
| Greutatea dvs. | 91 - 120 kg |
| Doua fete | Da |
| Latime | 80 cm |
| Capacitate de incarcare saltea | 120 kg de persoana |
| Lungime | 200 cm |
| Marime | Pentru un pat de o persoana |
| Tip de spuma | HR spuma rece, PUR spuma |
| Partea de sezut | Aloe vera |
| Duritatea saltelei | Medie H3, Doua niveluri de fermitate, Ferm H4 – H5 |
| Zone ortopedice | 7 zone |

25×140×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

21×160×200 cm, ortopedică, cu arcuri pocket

25×140×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×90×190 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

10×180×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
25×160×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

Cu 3 zone de confort

25×160×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×90×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
25×120×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×80×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

25×80×200 cm, cu arcuri pocket, cu 7 zone de confort

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc