


Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileO baie ca cea dintr-un hotel de wellness de primă clasă? Cu aceste accesorii pentru baie este ușor de obținut acest lucru. Cu ele vă veți simți în propria baie ca un oaspete al unui apartament prezidențial.
| Material specific | Oțel |
|---|---|
| Material | Metal |
| Greutate | 1.579 kg |
| Înălțime | 78.5 cm |
| Lățime | 43.5 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Seria | Hella |
| Calitate | Special Week 3/Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tip | Fără suport |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Produsul este foarte ușor, nu se înțelege tipul de material folosit, pare a fi plastic.
L-am achiziționat ca pe o soluție provizorie, dar suntem mulțumiți de suport.
Este bun, vopsirea ar trebui îmbunătățită.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
E ok materiale destul de bune
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Arată foarte bine.Recomand.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

240×260 cm

132×240 cm

40×40 cm, cu pene, pătrată