
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu ORACLE SLIM LED/29W/230V 4000K Ø 50 cm albă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii. Este posibilă crearea propriei scene cu un singur corp de iluminat. Cu corpul de iluminat LED SceneSwitch se poate alege din trei moduri de iluminare. Se poate utiliza întrerupătorul existent. Față de corpurile de iluminat LED standard, acest produs oferă mai multe opțiuni de setare, fără să fie necesară instalarea unui variator de tensiune.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 1100 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Stil | Altele |
| Series | SCENE SWITCH LAMP Philips |
| Producător | Philips |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, înălţime, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită


Înălţime, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită