



Dimensiuni 15×40×30 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziilePrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Taburet / treaptă din bambus pentru baie Wenko Bamboo
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 15 cm |
| Formă | Dreaptă |
|---|---|
| Material | Bambus |
| Capacitate de încărcare | 110 kg |
| Greutate | 2.1 kg |
| Înălțime | 15 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Seria | Bambusa |
| Calitate | Basic |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Cu adevărat de calitate, stabil, nu alunecă – există o bază la picioare, astfel încât nu se dezlipește.
Frumoasă, solidă, stabilă – satisfacție deplină.
S-a rupt sub mine imediat ce am pășit prima dată pe el, așa că i-am zis adio! Un gunoi chinezesc lipit prost, slab, a ajuns direct la coșul de gunoi!
Treptele arată bine, dar atunci când pășești pe el scârțâie ciudat. Mi-e teamă să mă urc pe el, deși am jumătate din greutatea maximă indicată.
Scârțâie și pocnește când stăm pe el; niciunul dintre noi nu are exces de greutate. Este frumos, dar nu își îndeplinește cu adevărat funcția.

8×36×17 cm, de colț

Dreaptă
În stocLivrare gratuită
Dreaptă
În stocLivrare gratuită
Dreaptă

Dreaptă
În stocLivrare gratuită
Dreaptă
În stocLivrare gratuită
Dreaptă

Dreaptă

Dreaptă
În stocLivrare gratuită
Dreaptă
În stocLivrare gratuită
Dreaptă

Dreaptă

Dreaptă

Dreaptă

Dreaptă

Dreaptă

Dreaptă

8×30×10 cm, dreaptă

Dreaptă

În stil modern, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Dreaptă

În stil modern, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Dreaptă

În stil modern, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Dreaptă

Dreaptă

În stil modern, dreaptă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Dreaptă

În stil modern, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Dreaptă

Dreaptă

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu suport hârtie igienică

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
25×17×17 cm, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu ventuză, de perete

25 cm, ⌀ 21 cm

40×40 cm, cu pene, pătrată

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

8×30×10 cm, dreaptă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

De masă

100×135 cm, pentru 4 anotimpuri


Pentru noptiere, cu întrerupător

Din lemn, clasic

39×60 cm, antiderapante, de baie