

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED plafonier reglabil cu telecomandă.Posibilitatea de a schimba cromaticitatea (temperatura luminii).Cu telecomanda puteți regla intensitatea luminii, modifica temperatura culorii sau selecta moduri predefinite de iluminare.Lumina poate fi controlată și printr-un întrerupător de perete obișnuit.
| Lățime | Lăţime |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Flux luminos total | 1440 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Series | LYRA Brilagi, SMART GALAXY BPS Koncept, GALAXY BPS Koncept |
| Producător | BPS Koncept |

Lăţime, înălţime, adâncime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită