Recomandăm
Scaun de masa Culoare Alb / Stejar, KRIS
Dimensiuni 83×49×43 cm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 277 RON
- 01.08.2025 - 277 RON
- 01.07.2025 - 272 RON
- 11.03.2025 - 259 RON
- 20.02.2025 - 320 RON
- 18.02.2025 - 387 RON
- 18.02.2025 - 320 RON
- 11.02.2025 - 324 RON
- 08.02.2024 - 350 RON
Descrierea produsului
Material Plastic: AlbPiele Eco: AlbLemn: Stejar Dimensiunile Scaunului Lățime: 49 cm Adâncime: 43 cm Înălțime: 83 cm Înălțimea șezutului: 45 cm Greutate susținută: 120 kg Pachet de 2 bucăți / 1 pachet
Dimensiuni
| Lăţime: | 49 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 43 cm |
| Înălţime: | 83 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Seturi | 2 buc |
| Material șezut | Piele ecologică, Plastic |
| Material | Lemn, Plastic |
| Culoare | Gri |
| Tapiterie | Piele Eco, Cu tapiterie |
| Decor din lemn | Stejar |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Capacitate de incarcare | 120 kg |
| Adancime | 43 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Inaltime | 83 cm |
| Latime | 49 cm |
| Inaltimea scaunului | 45 cm |
Recenzii
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Suport negru pentru umbrele BAYAN
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Suport pentru umbrele alb SAFFA
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Suport pentru umbrele TORBA metalic, negru
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac pentru patut ELIVINE albă Dimensiunile lenjeriei: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc























