Recomandăm
Canapea catifea, 2 locuri Culoare Bej / Wenge, ELITE 2 VELVET
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 2.545 RON
- 01.08.2025 - 2.545 RON
- 01.07.2025 - 2.503 RON
- 20.02.2025 - 2.384 RON
- 18.02.2025 - 2.886 RON
- 18.02.2025 - 2.383 RON
- 11.02.2025 - 2.370 RON
- 15.01.2024 - 2.555 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură de catifea: Bluvel 28 Bej Lemn: Wenge Dimensiuni Lățime: 153 cm Adâncime totală: 85 cm Înălțimea șezutului: 43 cm Înălțime: 83 cm Amenajați-vă casa cu canapele în stil scandinav. Canapele cu două și trei locuri sunt ideale pentru apartamentele mici, unde economisesc spațiu. Ele reprezintă soluția cea mai economică pentru o zonă de relaxare în casă. Canapele nu domină doar camerele de zi, ci sunt potrivite și pentru birouri sau camere pentru copii. Impresia de ansamblu este accentuată de suprafața plăcută la atingere a canapelei. O tendință în ultimii ani o reprezintă tapițeria moale și catifelată sau catifeaua cu nervuri tipice. Lăsați-vă răsfățați și relaxați-vă.
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Bej |
| Decor din lemn | Wenge |
| Extensibila | Fara extensie |
| Tapiterie | Tesatura din catifea |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de depozitare |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Marime | Cu doua locuri |
| Inaltimea scaunului | 43 cm |
| Dimensiune | 153 x 85 x 83 cm |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Set plapuma pentru tot anul 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm ARTLINE
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Set de paturi si perne din bumbac pentru patuturi cu umplutura FAIRYLAND, marimea M
În stocLivrare gratuită
Saltea spuma ROYAL 21 cm 120 x 200 cm Protectie saltea: FaRa protectie saltea
21×120×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
Livrare în peste 2 săptămâni
Perna decorativa pentru copii DINOSAURS
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc



























