Recomandăm
Scaun din lemn Culoare Gri / Stejar, KARL
Dimensiuni 77×49×41 cm
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 447 RON
- 16.09.2025 - 447 RON
- 01.08.2025 - 472 RON
- 01.07.2025 - 464 RON
- 09.04.2025 - 442 RON
- 20.02.2025 - 427 RON
- 18.02.2025 - 515 RON
- 18.02.2025 - 425 RON
- 11.02.2025 - 431 RON
- 15.01.2024 - 464 RON
Descrierea produsului
Material Pânză Textilă: č.40 GriLemn: Stejar Dimensiunile Scaunului Lățime: 49 cm Adâncime: 41 cm Înălțime: 77 cm Înălțimea șezutului: 44 cm Greutate susținuta: 120 kg
Dimensiuni
| Lăţime: | 49 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 41 cm |
| Înălţime: | 77 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Material șezut | Stofă |
| Material | Lemn |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Negru |
| Tapiterie | Tesatura Textila, Cu tapiterie |
| Decor din lemn | Stejar |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Inaltime | 77 cm |
| Adancime | 41 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Latime | 49 cm |
| Inaltimea scaunului | 44 cm |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Set 12 oua agatate SELMA ÄGG
În stoc
Set plapuma pentru tot anul 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm ARTLINE
În stoc
Coltar extensibil in forma de U SILVIANO, bej, 300x140 cm + 2 perne GRATUIT
93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni























