Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 272,25 RON la 646,9 RON:
Lustră LED aplicată KENDY LED/40W/230V Globo 67233-40S
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 272,25 RON până la 646,9 RON:
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 459,58 RON
- 17.11.2025 - 459,58 RON
- 28.05.2026 - 272,25 RON
- 17.11.2025 - 272,25 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Globo pe care îl avem în stoc la prețul de 389.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă, Atipică |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Negru |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 96 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1390 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Tip | Lustră aplicată |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Series | KENDY Globo, VENOSA Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Plafoniera neagra cu LED inclus, dimmer 3 trepte, 4 lumini - Joaniqa
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimerizabilă INDIGO, 64 W, 230 V, neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată dimabilă 2xLED/25W/230V neagră Top Light + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră modernă neagră cu sticlă fumuriu 4 lumini - Alanis
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Rabalux 71385 AMILIA LED/24W/230V 3000/4000/6500K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera inteligentă neagră cu 3 lumini cu telecomandă - Rondas
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafoniera neagra LED 4000K SWIRL
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă CALAGRANO LED/21W/230V Eglo 900602 + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Nordlux - Plafonieră cu LED CLYDE 4xLED/4W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 67129-18 TANSY 3xLED/6W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată Brilagi ORBITS LED/40W/230V 3000-6500K negru + telecomandă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată Brilagi ORBITS LED/85W/230V 3000-6500K negru + telecomandă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu 4 Spoturi directionabile LINCA natur/negru
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de design neagră rotundă cu LED inclus, cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Nimue
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Rabalux 71390 - Plafonieră LED FATMA, dimabilă, 40W, 230V, 3000-6500K, cu telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră STARRY SKY LED/10W/230V Briloner
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră modernă din lemn, cu LED, cu 3 trepte de intensitate, cu 3 lumini - Rondas
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Globo 48466-70 - Lampă LED plafon INVERTINA LED/70W/230V aurie + DO
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED FREE LED/18W/230V d. 29 cm Briloner 3391-015
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED dimabila cu telecomanda design modern Gabriel 67227-100B GL
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată CAMBRIDGE 4xE27/20W/230V neagră/aurie
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată Brilagi ORBITS LED/85W/230V 3000-6500K antracit + telecomandă
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Art Deco neagră cu lemn cu 6 lumini - Sydney
În stil modern, cu întrerupător, atipică
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă RUNA LED/22W/230V negru Briloner 3704-015 + telecomandă
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafoniera industriala neagra 6 lumini - Sydney
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată Brilagi ORBITS LED/50W/230V 3000-6500K antracit + telecomandă
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafoniera neagră cu lemn incluzând LED cu dimmer în 3 trepte, 3 lumini - Alec
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată JUST LIGHT. 8475-18 BRILLA LED/29W/230V negru
Atipică, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Plafoniera industriala neagra cu auriu 3 lumini reglabile - Magnax
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Briloner 3844015 - 18 W, 230 V, Ø 31,5 cm
Cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Plafonieră dimabilă LED/30W/230V 3000-6500K neagră Wi-Fi Tuya + telecomandă
Rotundă, atipică, în set
În stocLivrare gratuită
Plafoniera industriala neagra cu auriu 6 lumini - Sydney
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră LED pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm negru
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Eglo 97127 - LED numar de casa cu senzor ARDIANO 2xLED/5,6W/230V
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
