



Raftul Balin este un loc minunat pentru decorațiunile preferate. Un raft simplu care va completa peretele din sufragerie voastră, dormitor sau birou. Este fabricat din PAL și laminat.
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Formă | Drepte |
| Material | PAL |
| Lățime | 104 cm |
| Greutate | 4 kg |
| Înălțime | 12 cm |
| Tip | Simple |
| Uși | Fără uși și sertare |
| Producător | Zondo |