



Coroniță LED de Crăciun. Potrivită pentru decorarea grădinii. Număr de leduri: 30. Culoarea luminii: alb cald. Lungimea cablului de alimentare: 5 m.Transformator: 3 V c.c. 0,9 W IP44 Schuko.
| Amplasare | Pentru mese |
|---|---|
| Tensiune | 230 V/3 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tip | Coroniță de Crăciun |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/Transformator inclus |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,064 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,064 W |
| Temperatură de culoare | 1000 K |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,06 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | CHRISTMAS WREATH Eglo, CALGARY Eglo |
| Producător | Eglo |

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită