




Felinare LED de Crăciun. Potrivit pentru exterior. Număr de leduri: 4 x 1. Înălțimea abajurului: 11,5 cm. Lungimea abajurului: 6,5 cm. Înălțimea totală: 38,5 cm.Lungimea totală: 26 cm. Lungimea cablului de alimentare: 3 m. Culoarea luminii: alb rece. Culoarea cablului: negru.
| Tip | Decorațiuni de Crăciun/Lampă de exterior |
|---|---|
| Stil | Decorativ |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 4 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | DECORATION Emos |
| Producător | EMOS |

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită