





Coroană de Crăciun cu leduri. Produsul este potrivit pentru interior. Prevăzută cu temporizator de 6 ore/18 ore: la 6 ore după pornirea produsului, acesta se oprește automat și se repornește după 18 ore. Baterii: 2 AA (neincluse). Număr de leduri: 20. Înălțime: 38 cm. Culoarea luminii: alb cald.
| Tip | Coroniță de Crăciun |
|---|---|
| Stil | Decorativ |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Pe baterii, neincluse |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,4 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Tensiune | 3 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,4 W |
| Series | DECORATION Emos |
| Producător | EMOS |

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită