Super
Istoricul prețurilor
- 01.06.2026 - 137,9 RON
- 17.11.2025 - 137,9 RON
- 24.07.2024 - 111,9 RON
- 11.07.2024 - 112 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 96.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Tip | Lampă de masă |
| Loc | Cameră de lucru/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 900 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Stil | Altele |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | TABLE LAMPS Brilagi, ROMERO Brilagi |
| Producător | Brilagi |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Produse similare

Lampă de masă clasică din oțel cu abajur plisat alb 35 cm - Simplo
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă modernă din oțel cu abajur alb 32 cm - Simplo
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă cu clemă TURN ME 1xE27/60W/230V Leuchten Direkt 14773-55
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Veioza/Lampa de masa design decorativ Odyssey gri/auriu
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă de design neagră cu LED inclus, cu 3 trepte de intensitate luminoasă - Gate
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă cu lupă LED/9W/230V albă/crom
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Osram - lampă de birou DESK LINE 1xE27/11W/230V albă
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă retro bej din oțel 45 cm - Pauly
De birou, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă de design aurie cu sticlă opal, incl. LED cu dimmer - Joya
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
Lampă de masă inteligentă din alamă reglabilă incluzând Wi-Fi GU10 - Jav
De birou, în stil modern, control de la distanță
În stoc
Osram OFFICE LINE Lampă de birou LED dimmerizabilă cu clemă LED/9W/230V 3000K, albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de masă STUDIO LED/9W/230V albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Brilliant - Lampă de birou cu clemă HOBBY, 1xE27/40W/230V, albă
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă AURIQ 1xE27/60W/230V alb
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă de masă retro galbenă cu bronz - Milou
De birou, cu întrerupător, în stil industrial
În stoc
Globo 24881 - Lampa de masa FAMOUS 1xE27/40W
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Lampă de masă Sollux SL.1746 HALO 1xG9/8W/230V d. 12 cm bej
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă 1xE27/40W/230V albă/neagră
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de birou cu clește din oțel cu LED inclus cu dimmer tactil - Lionard
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă LED cu clemă GRIP LED/2,5W/230V alb Briloner 2615-016P
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED dimabilă cu încărcare fără fir LED/10W/100-240V Solight WO55-G
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lămpi 2 pcs Alb 25 x 25 x 40 cm Hârtie
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Osram - Lampă de birou LED dimmabilă OFFICE LINE LED/9W/230V 3000K, albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă LED dimabilă VINTO LED/9W/230V neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Veioza LED cu spot stil minimalist FLER negru
- bec tip LED, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă modernă din oțel cu abajur taupe 35 cm - Simplo
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă de masă MADERA LED/7W/230V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă de birou cu clemă Osram DESK LINE 1xE27/11W/230V, albă
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Solight WO57-W Lampă de birou FALUN 1xE27/25W/230V alb/dub
De birou, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de birou LED reglabilă TENUIX DUO LED/15W/230V 3000-6000K albă
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă flexibilă cu clemă ROBBY 1xGU10/25W/230V neagră/alamă Globo 57911KW
De birou, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lampă de masă rustică din lemn natural - Bloc
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Ventilator cu element de încălzire Nedis HTFA20WTW 1400/2000W/230V Wi-Fi Tuya + telecomandă
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită