Recomandăm
Pat casuta YUKO 80x160 cm pin
Dimensiuni 173×80×160 cm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 880 RON
- 01.08.2025 - 880 RON
- 01.07.2025 - 865 RON
- 20.02.2025 - 824 RON
- 19.02.2025 - 997 RON
- 11.02.2025 - 785 RON
- 02.09.2024 - 846 RON
- 15.01.2024 - 888 RON
Descrierea produsului
Material Lemn de Pin Culoare Pin Dimensiune Lățime: 88 cm Adâncime: 165 cm Inaltime: 173 cm Suprafața de dormit: 80 x 160 cm Execuţie Opțiunea de a cumpăra o saltea de 80 x 160 cm din oferta noastră Grătarul cu șipci este inclus Se livreaza dezasamblat Decorarea unei camere pentru copii în stil scandinav se concentrează pe simplitate, funcționalitate și elemente naturale. Utilizați culori neutre precum alb sau gri pe pereți și pe mobilierul principal, completate de accente pastelate moi. Elementele din lemn oferă o senzație caldă și confortabilă. Mobilierul trebuie să aibă linii curate și să fie practic, de exemplu paturi cu spațiu de depozitare. Folosiți cutii de depozitare și rafturi pentru a organiza jucăriile. Completați spațiul cu materiale naturale precum bumbacul și inul și concentrați-vă pe utilizarea maximă a luminii naturale completate de lămpi simple.
Dimensiuni
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 160 cm |
| Înălţime: | 173 cm |
Specificații
| Decor | Pin |
|---|---|
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Material | Lemn |
| Paturi tip căsuță | Da |
| Culoare | Verde |
| Model | Monocrom |
| Decor din lemn | Pin |
| Extensibila | Fara extensie |
| Latime | 88 cm |
| Adancime | 165 cm |
| Inaltime | 173 cm |
| Dimensiune saltea | 80 x 160 cm |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de depozitare |
| Aspect | Casute |
| Conceput pentru | Universal |
| Pat suplimentar | Fara pat suplimentar |
| Bariera | Fara bariera |
Recenzii
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Suport negru pentru umbrele BAYAN
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Suport pentru umbrele alb SAFFA
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Suport pentru umbrele TORBA metalic, negru
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Set plapuma pentru tot anul 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm ARTLINE
În stoc





