

Dimensiuni 22×180×23 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 559 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Polița simplă mai largă pe care puteți să vă Amenajați cărțile, decorațiunile sau pozele în ramă.
| Lăţime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 23 cm |
| Înălţime: | 22 cm |
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Formă | Drepte |
| Tip | Simple |
| Uși | Fără uși și sertare |
| Înălțime | 22 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Greutate | 12 kg |
| Producător | Zondo |