









Material Țesătură: Gri DeschisMDF + Furnir Natural: Negru Dimensiunile Taburetului Lățime: 54 cmAdâncime: 54 cmÎnălțime: 37 cmGreutate susținută: 100 kg
| Picioare | Fără picioare |
|---|---|
| Forma | Rotundă |
| Material | PAL |
| Lățime | 54 cm |
| Înălțime | 37 cm |
| Greutate sustinuta | 100 kg |
| Inaltime | 37 cm |
| Adancime | 54 cm |
| Materialul sezutului | Tesatura |


200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc

40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc