
Philips ACUNA LED 21W 230V 4000K plafonieră cu senzor
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Leuchten Direkt pe care îl avem în stoc la prețul de 369.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
|---|---|
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22 W |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 22 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 22 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 136 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1650 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Stil | Altele |
| Series | FLAT Leuchten Direkt |
| Producător | Leuchten Direkt |

Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc
Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită



Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită


Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stoc
Din sticlă, din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, adâncime, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită