
Aplica LED cu senzor de miscare pentru exterior IP54 Swipe ap antracit
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător RED pe care îl avem în stoc la prețul de 517.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Freestanding, De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Stil | Altele |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 154 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Series | FAROS Red, OUTDOOR Red |
| Producător | RED |

De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, ECOlogic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De 24V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu finisaj din bronz / alamă, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din plastic
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită