
Spot DIXIE 1xGX53/11W/230V alb
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător RED pe care îl avem în stoc la prețul de 327.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Becuri incluse | NU |
| Stil | Altele |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tip | Spot |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Series | SPOTLIGHT Red, COLES Red |
| Producător | RED |

Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, - bec tip LED
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuităSmart, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip halogen, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stoc
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită