
Lustră LED pe cablu dimabilă LED/30W/230V albă Top Light + telecomandă
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 608,9 RON
- 20.11.2025 - 608,9 RON
- 07.11.2025 - 599 RON
- 24.07.2024 - 809,9 RON
- 15.01.2024 - 810 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lustră LED pe cablu cu luminozitate reglabilă.Intensitatea luminii poate fi reglată cu telecomanda (inclusă). Se poate regla luminozitatea de la 10 la 100% sau temperatura de culoare în intervalul 3.000-6.500 K. Funcții: lumină de veghe, memorare.
Specificații
| Material | Plastic |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Stil | Altele |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 210 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 3000 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Bucătărie |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Series | LINE Top light, SATURN Top light |
| Producător | Top Light |
Produse similare


Panou LED aplicat cu senzor Telefunken 308806TF LED/25W/230V 4000K
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED încastrată dimabilă PRACTICO 24W/230V IP44 Tuya Immax NEO 07109K
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Lustru LED suspendat pe cablu ORACLE SLIM LED/53W/230V 2700K Ø 90 cm alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Immax NEO 07212L PASTEL LED/53W/230V alb Tuya + telecomandă
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Philips 31815/31/16 - Plafonieră LED TWIRLY 27K LED/17W/230V
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Eglo 96152 - LED panel SALOBRENA LED/16W/230V
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu ORACLE SLIM, 37W, 230V, 3000K, Ø 70 cm, albă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă cu control vocal OPAL LED/48W/230V + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
LED Plafonieră dimabilă QUADRO LED/66W/230V 3000-6000K alb + DO
În stocLivrare gratuită
Plafonier LED QUADRO 38W 230V 3000-6000K alb cu dimmer + DO
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/60W/230V 3000-6500K 49,5 cm alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Leuchten Direkt 14762-16 - Lampă LED dimabilă STARRYFLAT LED/36W/230V + DO
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED STAR LED/48W/230V 3000-6500K + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/48W/230V 2700-6500K Wi-Fi Tuya + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Brilliant CUBIX 5xLED/7,6W/230V 3000K alb
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Eglo 98767 SALOBRENA-B LED/32,5W/230V 120x30 cm + telecomandă
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED 32W, 230V, 3000/4000/6500K, diametru 40 cm, albă
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu ORACLE SLIM LED/29W/230V 4000K Ø 50 cm albă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Philips 31823/31/P5 - Plafonieră LED WAWEL/36W/230V
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED 32W/230V 3000/4000/6500K 40x40 cm albă
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED cu telecomanda MONZA S 40 CCT WH
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă RODERICK LED/50W/230V + telecomandă Globo 48441-50
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Panou LED inteligent alb 40cm incl. LED Dim to Warm cu telecomandă - Knob
Smart
În stocLivrare gratuită
Kanlux 39231 - Panou LED aplicat BLINGO UAIO LED/40W/230V 60x60 cm CRI 90 UGR<19
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată dimabilă 4xLED/16,25W/230V pătrată albă Top Light + telecomandă
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Eglo 902195-LED RGBW Plafonieră dimabilă FRANIA-Z LED/25W/230V diam.50cm
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă MOLA LED/36W/230V 3000-5500K Wofi 11860 + telecomandă
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă ATLAS LED/72W/230V 3000-6500K + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Eglo 901306-LED Plafonieră FUEVA LED, 7,5 W, 230 V, 2700/4000/6500 K, Ø 16,6 cm, albă
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
SET 10x panou RGBIC dimabil LED/1,9W/230V Wi-Fi Tuya
Smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera din oțel 120 cm cu LED inclus cu telecomandă - Liv
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie Brilagi ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm negru IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită