Recomandăm
Dulap pentru copii LOTTA
Dimensiuni 203×117×50 cm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 2.020 RON
- 01.07.2025 - 2.020 RON
- 03.06.2025 - 1.923 RON
- 20.02.2025 - 1.800 RON
- 18.02.2025 - 2.177 RON
- 18.02.2025 - 1.798 RON
- 11.02.2025 - 1.847 RON
- 15.01.2024 - 1.991 RON
Descrierea produsului
Material Corpul mobilierului este realizat din placă laminată de înaltă calitate, rezistentă la deteriorare și umezeală și ușor de păstrat curat Suportul pe care se așează corpul de mobilier este din lemn de stejar Culoare Alb cu finisaj mat / Lemn de stejar Dimensiuni Lățime: 117 cm Adâncime: 50 cm Înălțime: 203 cm Caracteristici Sertar spațios 4 rafturi în interior, dintre care 3 cu posibilitatea de reglare a locației (partea stângă a dulapului), un raft lat în dulap, un suport pentru agățat haine și sub acesta, un raft cu posibilitatea de reglare a locației (partea dreaptă a cabinetului) Posibilitate de fixare în perete - recomandat Îndeplinește standardele europene și cerințele de siguranță Întreținere Mobilierul trebuie șters cu o cârpă moale de bumbac umezită cu apă sau cu un produs de îngrijire a mobilierului. Amenajarea camerei copiilor în stil scandinav se concentrează pe simplitate, funcționalitate și elemente naturale. Folosiți culori neutre precum alb sau gri pe pereți și pe mobilierul principal, completate de accente pastelate delicate. Elementele din lemn vor adăuga o senzație de căldură și confort. Mobilierul ar trebui să aibă linii curate și să fie practic, de exemplu, paturi cu spațiu de depozitare. Utilizați cutii de depozitare și rafturi pentru organizarea jucăriilor. Completați spațiul cu materiale naturale precum bumbac și in și concentrați-vă pe utilizarea maximă a luminii naturale completată de corpuri de iluminat simple.
Dimensiuni
| Lăţime: | 117 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 50 cm |
| Înălţime: | 203 cm |
Specificații
| Decor | Stejar |
|---|---|
| Sistem de deschidere | Culisant |
| Formă | Dreaptă |
| Material | Lemn, PAL |
| Suprafața | Mată |
| Culoare | Alb |
| Decor din lemn | Stejar |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Spatiu de depozitare | Cu sertar, Cu polite |
| Latime | 117 cm |
| Adancime | 50 cm |
| Inaltime | 203 cm |
| Fixat pe perete | Da |
| Tip inchidere | Prin atingere PUSH TO OPEN |
| Forma | Drept |
| Dimensiune | 117 x 50 x 203 cm |
| Producător | Bellamy |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Suport pentru umbrele TORBA metalic, negru
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Suport negru pentru umbrele BAYAN
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Suport pentru umbrele alb SAFFA
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Pat tapițat boxspring GLORIEN VELVET 90x200 cm roz Saltea: Saltea cu arcuri Bonell
98×90×200 cm, cu saltea, tapițat
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac BALUNEA albă Dimensiunile lenjeriei: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc





