

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Milagro pe care îl avem în stoc la prețul de 78.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Stil | Altele |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | ULTIMO Milagro |
| Producător | Milagro |

Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din crom
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită