
Aplică LED de exterior cu senzor PYTHON LED/6W/230V 2700K IP44 Philips
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplică de exterior cu senzor de mișcare.Produsul este potrivit pentru iluminarea intrării casei.Distanța maximă a senzorului: 10 metri.Unghi de detecție: 110°.Durata iluminării: între 5 secunde și 12 minute.Sensibilitatea la lumină ambientală: 30-200 lx.Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Series | MYGARDEN PYTHON Philips |
| Producător | Philips |

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, lăţime
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită