








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Iluminatul se îndreaptă într-o nouă direcție - EGLO connect Controlabil cu telefonul inteligent/tableta sau cu telecomanda. Bluetooth cu consum redus de energie. Aplicație gratuită AwoX Home CONTROL (compatibilă cu Android și iOS). Temperatură de culoare ajustabilă: 2700K alb cald - 6500K alb rece. Dimming continuu al corpului de iluminat (0-100%). Compatibil cu: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Posibilitatea de a seta un timp pentru pornirea și oprirea corpului de iluminat. Corpurile de iluminat pot fi controlate atât cu telecomanda, cât și cu telefonul mobil simultan. Telecomanda nu este inclusă în pachet, dar poate fi achiziționată separat.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoarea luminii | Rece |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Control prin telefon/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 44,8 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 44,8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 345 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Stil | Altele |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 44,80 W/44,8 W |
| Flux luminos total | 4960 lm |
| Series | TOTARI Eglo, CONNECT-Z Eglo remote |
| Producător | Eglo |

Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc

Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită