
Aplică de exterior cu senzor NORFOLK 1xE27/100W/230V IP43 Elstead
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Elstead pe care îl avem în stoc la prețul de 513.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Loc | Foisor |
| Grad de protecție ip | IP23 |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 100 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Series | WEXFORD Elstead |
| Producător | Elstead |

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stoc
De perete, cu finisaj din cupru, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită