Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 89,99 RON la 228,9 RON:
Lanț LED de exterior STRING 5m 10xLED/0,4W/24/230V 3000K IP44
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 89,99 RON până la 228,9 RON:
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 148,96 RON
- 20.11.2025 - 148,96 RON
- 31.05.2026 - 89,99 RON
- 20.11.2025 - 89,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lanț de exterior cu 10 de becuri cu o putere de intrare de 0,4 W. Ideal pentru instalarea permanentă în clădiri, foaiere, restaurante etc. Potrivit pentru o atmosferă plăcută în cadrul evenimentelor sociale. Instalare ușoară. Lungimea lanțului este de 5 m. Prize rezistente la apă. Grad de protecție: IP44.
Specificații
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 24V, 230V |
| Tip | De perete |
| Culoare | Negru |
| Număr de becuri | 10 |
| Tensiune | 24 V/230 V |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Echivalent cu un bec convențional | 5 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 550 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 270 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Tip de fișă de curent | C |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,4 W |
| Series | STRING V-Tac |
| Producător | V-Tac |
Produse similare

Șir LED exterior STRING 5m 10xLED/0,5W/230V IP44 3000K
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lanț LED de exterior STRING 10m 20xLED/0,5W/230V IP44 6000K
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23673/DUB2 - Decorațiune LED de perete, LED/10W/5V, 20000 mAh, 45x55 cm, stejar + telecomandă
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Pom decorativ cu flori LED , alb cald
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Lanț LED de exterior STRING 10m 20xLED/0,5W/24/230V 3000K IP44
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Ghirlandă solară LED, 10 LED-uri, 1,2 V, 300 mAh, 3,8 m, IP44, culoare cupru
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Elstead QZ-SAWBACK-TL - Corp de iluminat decorativ LED TIFFANY 1xG9/3W/12/230V țestoasă
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Li-Go 5729/DUB2 - Decorațiune LED de perete cu senzor, LED/10W/5V, 90x110 cm, stejar
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Globo 29976 - Lampa de masa LED LOVE 24xLED/0,06W/3xAA lemn
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Iluminat pentru petrecere în grădină - exterior, 40 LED-uri,
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Bandă LED/50W/12V 5m alb cald Solight WM611
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Ghirlandă decorativă LED pentru exterior 10xLED/0,36W/230V 4,5 m IP44 neagră
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23634/DUB2 - Lampă decorativă de masă LED, dimabilă, LED/12W/230V, 20x22 cm, stejar
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED solar SOLAR LED/0,9W/3,2V IP44 transparent Globo 36131
Sursă de alimentare solară
În stoc
vidaXL Lanțuri de avertizare, 2 buc., roșu și alb, 30 m, plastic
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Elstead QZ-OBUTTERFLY-TL - Lampă decorativă LED TIFFANY 1xG9/3W/12/230V, cu model fluture
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă decorativă de masă Li-Go 23583/DUB2 - LED dimabilă, 12W/230V, 20x22 cm, stejar
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED solar Globo 33887 LED/0,02W/3V IP44 maimuță
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Lanț LED solar de exterior 30xLED/1,2V 6,5 m IP44
Sursă de alimentare solară
În stoc
Șir solar LED 10xLED/1W/1,2V 1xAA 2 m IP44 3000K 300 mAh
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Ghirlandă LED decorativă pentru exterior 6xLED/0,6W/230V 4,5 m IP44 negru
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23607/O - Decorațiune de masă LED reglabilă LED/12W/230V 20x22 cm nuc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23648/DUB2 - Lampă decorativă de masă LED reglabilă, 12W/230V, 30x31 cm, stejar
De 230V
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23580/DUB2 - Decorațiune de masă LED reglabilă LED/12W/230V 20x22 cm stejar/lucios
De 230V
În stocLivrare gratuită
Iluminat de grădină GARTHEN, 20 de LED-uri , alb cald
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Globo 29975 - Lampa de masa LED HOME 28xLED/0,06W/3xAA lemn
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ghirlandă LED solară cu senzor de amurg 20xLED/0,72W/1,2V 600 mAh 4,7m IP44
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ghirlandă luminoasă pentru petreceri în grădină - 50 LED, alb cald
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Lampă LED decorativă de masă Solight WO3106 LED/2xAA bambus
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
LED de iluminat cu fir de argint, set de 2, alb cald, 64 LED
Electrică, de perete, ECOlogică
În stoc
Li-Go 23625/DUB2 - Lampă de masă decorativă LED reglabilă, LED/12W/230V, 20x22 cm, stejar
De 230V
În stocLivrare gratuită
Neon LED Diablo Chairs
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm neagră + telecomandă
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Dalber 54602 - Lustr copii LITTLE LION 1xE27/15W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc