




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Perna Floare conține umplutură din fibre tubulare de înaltă calitate, datorită acestui fapt este potrivită pentru persoanele cu alergie sau astm. Materialul de suprafață este din microfibre fine, care garantează un confort maxim. Perna este fabricată în Cehia și este matlasată cu motiv original de floare. Umplutura este prevăzută cu fermoar, prin care puteți regla volumul ei. Umplutura de tip biluțe are o husă din textile nețesute, cu închidere cu fermoar.
| Tip | Clasic |
|---|---|
| Formă | Pătrată |
| Culoare | Alb |
| Umplutură | Poliester |
| Motiv | Floral |
| Dimensiuni pernă | 80 x 80 cm |
| Greutate umplutură | 1000 g |
| Închidere | Fermoal |
| Material ţesătură de pe suprafaţă | 100% poliester |
| Material umplere | 100% biluțe din poliester |
| Mărime | 80 x 80 cm |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Producător | Bellatex |
Recenzii ale utilizatorilor
Produsul este de calitate și la un preț acceptabil.
aveam nevoie de o pernă de 80x80, aici am găsit-o la un preț excelent, este minunată

Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, cu spumă de memorie, cu pene
În stocLivrare gratuită
Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Pentru genunchi, anatomică, cu spumă de memorie

Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, cu spumă de memorie, cu pene
În stocLivrare gratuită
Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester

Anatomică, cu spumă de memorie, umplutură cu poliester