
Lustră LED pe cablu Globo 67348H JULIET LED/35W/230V 3200K crom mat
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lustra minimalistă Avalon va fi un accesoriu remarcabil pentru amenajarea sufrageriei, sălii de mese sau dormitorului dumneavoastră. Corpul de iluminat metalic, în culoarea aluminiului periat, este completat de abajururi acrilice albe, iar lustra poate fi montată pe tavan cu ajutorul unei baze decorative rotunde. Caracterul distinctiv al lustrei Avalon este dat de cele două elemente inelare, decorate în jur cu cristale strălucitoare. Această lustra de tavan include o sursă de lumină LED integrată, cu o putere de 50W, un flux luminos de 3150 lumeni și o durată de viață de 20.000 de ore. Lampa, cu o temperatură de culoare de 4000 K, emite o lumină albă naturală. Dimensiunile lustrei Avalon sunt următoarele: lățime 650 mm, distanță față de tavan 150 mm, diametru de instalare 190 mm. Pentru acest model excelent oferim o garanție de 5 ani.
| Material | Metal, Cristal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Cu abajur |
| Formă | Atipică |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Tip | Lustră aplicată |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 220 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 3150 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Series | AVALON Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din plastic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu abajur, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Din cristal, din metal, în stil modern
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din cristal
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită