Recomandăm
Plastia Ghiveci de flori cu auto-udare pentru perete Siesta, teracota,29 cm, portocaliu
Dimensiuni 18×29×15 cm
24,99 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 24,99 RON
- 26.01.2026 - 24,99 RON
- 21.01.2026 - 24,49 RON
- 14.01.2026 - 25,99 RON
- 07.01.2026 - 28,99 RON
- 09.12.2025 - 31,99 RON
- 15.10.2025 - 28,49 RON
- 08.10.2025 - 30,49 RON
- 08.09.2025 - 31,49 RON
- 20.08.2025 - 28,49 RON
- 04.08.2025 - 30,99 RON
- 02.07.2025 - 30,49 RON
- 18.06.2025 - 32,99 RON
- 06.05.2025 - 35,99 RON
- 30.04.2025 - 32,39 RON
- 27.04.2025 - 35,99 RON
- 25.04.2025 - 35,49 RON
- 23.04.2025 - 30,49 RON
- 16.04.2025 - 32,99 RON
- 28.03.2025 - 35,99 RON
- 11.03.2025 - 35,49 RON
- 10.03.2025 - 31,94 RON
- 05.03.2025 - 26,99 RON
- 05.03.2025 - 29,24 RON
- 12.02.2025 - 32,49 RON
- 07.01.2025 - 35,49 RON
- 01.01.2025 - 32,49 RON
- 24.12.2024 - 35,49 RON
- 11.12.2024 - 29,99 RON
- 28.11.2024 - 32,49 RON
- 27.11.2024 - 31,99 RON
- 17.10.2024 - 32,49 RON
- 09.10.2024 - 28,99 RON
- 02.10.2024 - 31,99 RON
- 30.09.2024 - 35,49 RON
- 31.07.2024 - 33,99 RON
- 05.04.2024 - 29,99 RON
- 15.01.2024 - 31,99 RON
Descrierea produsului
Ghiveci de flori cu auto-udare pentru perete Siesta este echipat cu un sistem profesional de auto-udare, datorită căruia plantele preiau atâta apă cât au nevoie și astfel nu există riscul să se ude prea mult sau, dimpotrivă, să se usuce. Umiditatea pătrunde la sistemul de rădăcini din spațiul de stocare prin pâlnii. Ghiveciul cu auto-udare Siesta se agăță pe perete cu ajutorul unor cârlige sau șuruburi, care nu sunt incluse în pachet. Parametri: înălțime 18 cm, lățime 29 cm adâncime 15 cm, capacitate pământ: 1,9 l și apă: 0,8 l.
Dimensiuni
| Lăţime: | 29 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 15 cm |
| Înălţime: | 18 cm |
Specificații
| Tip | De perete |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Culoare | Portocaliu |
| Amplasare | De interior |
| Autoirigare | Da |
| Greutate | 0,26 kg |
| Mărime | 29 cm |
| Producător | Plastia |
Recenzii
5.04 evaluări
5
4 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Se potrivește perfect pentru foișorul meu.
Utilizator mulțumit
Sunt mulțumită.
Utilizator mulțumit
Sunt mulțumită. Recomand.
Utilizator mulțumit
produs bun, probabil ar putea fi mai mare




