
Aplică LED de exterior LED/15W/230V IP65 4000K negru
De 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Illumaxx pe care îl avem în stoc la prețul de 180.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 480 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Series | KIRA Illumax |
| Producător | Illumaxx |

De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Cu finisaj din bronz / alamă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu finisaj din bronz / alamă, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită