

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lanțul decorativ este potrivit pentru a face atmosfera din grădină/pergolă mai plăcută. 250 de leduri cu lumină albă caldă. Lungime totală: 10 m. Lungimea segmentului iluminat: 5 m.
| Sursă de alimentare | Electricitate |
|---|---|
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Tip | Lanț de exterior |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4,5 W |
| Temperatură de culoare | 2400 K |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 60 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 130 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4,5 W |
| Series | CHAIN Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Decorațiune luminoasă, pentru interior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Pentru interior
În stocLivrare gratuită
Pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Pentru interior
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Decorațiune luminoasă, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Pentru exterior, cu baterie, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Pentru interior
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stoc
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită